Akıllı Telefonlar İçin En İyi 10 64 Gb Sd Kard

Akıllı Telefonlar İçin En İyi 10 64 Gb Sd Kard


11 mm x 1 mm yani yaklaşık bir tırnak büyüklüğünde olan SD kartlar, çoğu akıllı telefonlarda kullanılabilen ve telefonun hafızasını ciddi şekilde arttırmaya yarayan cihazlardır. SD kartların en büyük faydası, yüksek çözünürlükte multimedya verilerini depolamak ve cihazın kullanılabilir belleğini arttırmaktır. İşte, piyasada satın alabileceğiniz en iyi 10 64GB Micro SD kart seçenekleri.

10- İntegral Ultima Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-10

Tam boyutlu adaptörü ile birlikte satılan İntegral Ultima Micro SD Kart, yüksek kalite iç malzemeleri sayesinde saniyede 40 MB’ye kadar veri aktarım hızı sunuyor. İntegral Ultima Micro SD Kart’ın piyasa fiyatı ise 19,74 Dolar.

9- PNY Elite Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-09

Son derece hızlı veri aktarım kapasitesine sahip olan PNY Elite Micro SD Kart, saniyede 90 MB hıza kadar fotoğraf ve video aktarım kapasitesine sahip. Aynı zamanda bu Micro SD kart, kullanıcıya saniyede 30 MB hıza kadar veri yakma avantajı sunuyor. 64 GB hafızalı PNY Elite Micro SD Kart’ın piyasa değeri ise 22,99 Dolar.

8- Toshiba Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-08

Toshiba Micro SD Kart, içerisinde Micro SD kart yuvası bulunan her türlü akıllı telefon ve tablete uyumlu olması ile dikkat çekiyor. ‘’Tak ve Oyna’’ mantığı ile çalışan Toshiba Micro SD Kart saniyede 48 MB veri transfer hızına sahip. Ayrıca, piyasa fiyatı ise sadece 19 Dolar.

7- Verbatim Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-07

Verbatim Micro SD Kart, anlık veri aktarımlarda saniyede 48 MB, sürekli yazmalarda ise saniyede 10 MB veri yakma hızı sunuyor. 1080p video ve fotoğraf depolamayı destekleyen bu kartın en önemli özelliği ise su, ısı ve darbelere karşı 2 yıl boyunca garantisinin bulunması. Verbatim Micro SD Kart’ın piyasa fiyatı ise sadece 17 Dolar.

6- Transcend Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-06

1080p yüksek çözünürlükte video ve fotoğraf kaydını destekleyen Transcend Micro SD Kart akıllı telefon ve tabletlerde kullanıma uygun şekilde optimize edilmiştir. Micro SD kartın yazma hızı biraz düşük olsa da, saniyede 60 MB veri aktarım hızı sayesinde bu açığını kapatıyor. Transcend Micro SD Kart’ın piyasa fiyatı ise 17,99 Dolar.

5- Blitz Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-05

Kolay taşınabilir, ince ve şık yapısı ile dikkat çeken Blitz Micro SD Kart akıllı telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanmış. Hareketli parçası olmadığı için cihazın batarya kapasitesine herhangi bir etkisi de bulunmuyor. Müşterilerden 5 yıldız almayı başaran Blitz Micro SD Kart’ın piyasa fiyatı ise sadece 19,62 Dolar.

4- Sony Micro SD Kart


 

Micro SDHC ve SDXC cihazlar ile uyumlu olarak çalışan Sony Micro SD Kart’ın en dikkat çekici özelliği içerisindeki özel uygulama sayesinde yanlışlıkla silinen verilerin geri yüklenmesini sağlamasıdır. Saniyede 70 MB veri transfer hızına sahip olan Sony Micro SD Kart, serinin bir önceki Micro SD kartına göre 2 kat daha hızlı veri transfer avantajı sunuyor. Kartın piyasa fiyatı ise 16,99 Dolar.

3- Kingston Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-03

Saniyede 30 MB yakma hızı sunan Kingston Micro SD Kart, kullanıcılara özellikle uygulama ve video yakma esnasında sunduğu hız avantajı ile dikkat çekiyor. Micro SDXC uyumlu olan Micro SD kart, exFAT formatına biçimlendirilmiş şekilde satılıyor. Piyasa fiyatı ise 19,99 Dolar.

2- SanDisk Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-02

Saniyede 48 MB veri transferi ve yakma hızı bulunan SanDisk Micro SD Kart, SD adaptörü ile birlikte satılıyor. Bununla birlikte kartın veri transfer ve yakma hızı standartların oldukça üstünde. Piyasa fiyatı 19,97 Dolar olan SanDisk Micro SD Kart yenilenen sürümü ile uzun yıllar hatasız çalışmaya hazır durumda.

1- Samsung Micro SD Kart


akilli-telefonlar-icin-en-iyi-10-64-gb-sd-card-01

SDXC desteği sayesinde sadece akıllı telefon ve tabletlere değil aynı zamanda bilgisayarlara ve tablet PC’lere de uyum sağlayan Samsung Micro SD Kart 1080p video ve fotoğrafları depolarken hızdan ödün vermek istemeyenler için 1 numara dersek yalan olmaz. Kart, piyasadaki diğer kart çeşitlerine kıyasla daha yüksek veri transfer ve yakma hızı sunarken aynı zamanda su, ısı, manyetik alan ve hatta X ışınına karşı bile koruma garantili. Samsung Micro SD Kart’ın piyasa fiyatı ise 20,93 Dolar. Türkiyede 60 65 Tl civarında şuanda satılıyor tavsiye edilir.

 

Satın almadan önce Türkiye ve yurddışı fiyatlarını araştırınız ona göre satın alınız yurddışının geç gelmesinden başka hiçbir sıkıntısı yok amozondan gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yorum Yap