Beyaz Eşya Servisine mi İhtiyacınız Var?

Arçelik Servisi olarak ilçemizde beyaz eşya servisine ihtiyaç duyan herkese hizmet etmeyi bir borç biliyoruz. Bildiğimiz üzere beyaz eşyalar uzun süre kullanım için tasarlanır ve müşterilerin kullanımlarına sunulurlar. Fakat bu süreç içerisinde her ne kadar diğer tüketim mallarına göre daha dayanıklı olsalar da sonuçta makineyi oluşturan, onun çalışmasını sağlayan bir araya uygun bir biçimde getirilmiş parçalar bütünüdür. Ve bu parçalar belirli bir zaman sonra işlevlerini yerine getiremez hale gelirler ya da işlevlerini yerine getirirken oldukça sorunlu bir hareket tarzı sergilerler. İşte bu tür durumlarda kontrol edilmesinde gecikilen, “Nasıl olsa ileride değiştiririm, kaç senelik beyaz eşya bu ne de olsa.” diyen siz kullanıcılara İçerenköy Arçelik servisimiz adına şunu söylemeyi bir borç olarak görüyoruz. Milyarlarca lira vererek edindiğiniz beyaz eşyanızın bozulması bazen çok küçük nedenlerden kaynaklanabilir, bazen de sadece parça değişimi beyaz eşyanızın tekrar eskisi gibi çalışması için yeterli olabilir. İşte bu tür durumlarda yapılması gereken size haftanın her günü, günün her saatinde hizmet veren teknik ekibimizi aramak olmalıdır. Paranın kolay kazanılmadığı günümüzde, yeni eşyalara vereceğiniz büyük paralar yerine çok ufak meblağlarla eskisi gibi soğutan bir buzdolabınız, ısıtan bir fırınınız ya da yıkayan bir bulaşık makineniz olması içten bile değil.

Servis çalışanlarımız, ilgili alanlardan mezun olduktan sonra, servisimizin iç bünyesinde de tekrar eğitime tabii tutulurlar. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin kapısına gelen Samandıra Arçelik Servisi’ne ait her elemanımız size en iyi hizmeti, hızlı bir biçimde sunmak üzere uzmanlaşmıştır. Olabildiğince yerinde tamir ettirilmeye çalışılan beyaz eşyanız, gerekirse birinci sınıf yedek parçalarımızla, gerekli müdahaleler yapılıp eski haline getirilir. Üstelik ayağınıza gelmiş, insan ilişkilerinde nezaket kuralları çerçevesinde hareket eden servis çalışanlarımızın,  tecrübe ve bilgiyi harmanlamış yaklaşımıyla arıza tespitleri çok daha kolay bir şekilde yapılabilmekte. Siz de bilirsiniz ki, doğru tedavi doğru teşhisten geçer.

Bir telefon mesafesindeki bu kaliteli hizmetimizden, ilçemizde hazır bulunan servis araçlarımız sayesinde oldukça hızlı bir biçimde yararlanabilirsiniz. Üstelik tarafımızdan onarılan beyaz eşyanız, bir yıl boyunca aynı arızayı yapması durumunda ücretsiz olarak servisimiz tarafından tekrar onarılır. Büyük firmaların dâhi arızalı ürünleriyle ilgili tamir sonrası veremediği bu desteği size Pendik Arçelik Servisi olarak vermekten gurur duyuyoruz.

Müşteri temsilcilerimiz, size yardımcı olmak için telefon başında heyecanla sizleri beklemekteler. Servis kaydınızı oluşturduğunuz anda yardımınız için bir arkadaşımız yola çıkmış demektir.

Yorum Yap