Çelik Raf Sistemleri Hizmetleri

Çelik Raf Sistemleri Hizmetleri


Günümüzde birçok ortamda kullanılmakta olan ahşap veya metal olarak kullanılmakta olan raf sistemleri, kurulduğu alana düzen, daha geniş alanlar ve daha kullanışlı ortamla elde edilebilmektedir. Firmamız raf sistemleri üretimi veya satış hizmetini Türkiye genelinde sürdürmektedir.

Firmamız “Teknik Raf Sistemleri” ilk 1998 yılında kurulduğunda ahşap ürünler ve bankolar üzerine ufak bir atölyede hizmete başlamıştır. Geçen zaman içerisinde firmamız genişleyen hizmet ağı ve ürün çeşitlerine çelik raf sistemlerini katmıştır, zaman içerisinde bulunduğu alana sığamaya firmamız üretim alanını genişleterek ürün çeşitlerini de genişletmiştir. Değişen piyasalar ve müşterinin taleplerine göre ahşap üretiminden tamamen uzaklaşan firmamız arşiv raf sistemleri ve depolama raf sistemleri üzerine gelişimini yoğunlaştırmıştır. Firmamız günümüzde DKP sacdan üretmiş olduğu ürünler içerisinde çelik raf, metal raf, arşiv rafı, depo raf sistemleri ve mini rack sistem rafların yanı sıra raylı arşiv dolapları, personel soyunma dolapları ve dosya dolap fason üretim ve satış hizmetlerini 2000 yılından beri yapmaktadır.

Günümüzde en çok tercih edilen raf sistemlerinin başında Çelik raf sistemleri gelmektedir, bu raf sistemleri cıvata somun yardımıyla kurulan DKP sacdan üretilen gri renk portatif raf sistem modelidir. Çelik raf kendi içinde derinlik, genişlik ve sac kalınlıklarına göre kullanım amacına, kullanılacağı alan göre isimlendirilmiştir. Firmamız birçok banka arşivinin, noter arşivlerinin, hastane, ecza depoları, oto yedek parça depolarının raf sistemlerinin üretim ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmiştir. Kurumsal firmalara verdiğimiz hizmet kadar birçok özel sektör de ki müşterilerimize ve ev müşterilerimize hizmet vermiş bulunmaktayız.

TEKNİK RAF SAN. TİC. Olarak İstanbul içi ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetini başlatan öncülük yapan firmalardan biriyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, daha sağlıklı çözümler ulaştırmak en doğru raf sistemleri seçebilmek adına her türlü keşif ve projelendirme için firmamız hizmetinizdedir.

Firmamıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

TEKNİK RAF SAN. TİC.  | Arşiv ve Depolama raf sistemleri

www.teknikraf.com

+90 212 293 29 59

info@teknikraf.com

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Yorum Yap