E MBA Fiyatları

E MBA Fiyatları


   Ülkemizde bazı üniversiteler tarafından sunulan E MBA programlarına başvuru koşulları ve E MBA fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1- Bahçeşehir Üniversitesi E MBA Programı


   Bahçeşehir Üniversitesi tarafından sunulan E MBA programlarına başvuru yapabilmek için lisans derecesinde mezuniyet belgesine sahip olmak, GMAT’ten en az 450 ya da ALES’ten en az 55 puan almış olmak, GRE Sayısal’dan en az 610 puan almak ve TOEFL’den en az 79 puan almış olmak gerekiyor. Bahçeşehir üniversitesi E MBA programlarının toplam ücreti 38.150 TL’dir. Program ücretlerini isteğinize göre 12 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

2- Bilgi Üniversitesi E MBA Programı


   Bilgi Üniversitesi tarafından hazırlanan E MBA programlarına başvuru yapabilmek için, herhangi bir üniversitenin lisans bölümünden mezun olmak, TOEFL’dan en az 79 puan almak ve ALES’ten en az 55 puan almak gerekiyor. Bunun yanı sıra iş deneyiminiz ile alakalı en az iki adet referans mektubunu da başvurunuza eklemeniz gerekiyor. Bilgi Üniversitesi tarafından sunulan İngilizce E MBA programının bedeli 24.100 TL iken, Türkçe E MBA programının bedeli ise 19.200 TL’dir.

3- Işık Üniversitesi E MBA Programı


   Işık Üniversitesi tarafından sunulan E MBA programlarına kayıt yapabilmek için herhangi bir üniversitenin lisans bölümünden mezun olmanız ya da son sınıfta olmanız gerekmektedir. Işık Üniversitesi E MBA programlarının fiyatı KDV dahil 19.500 TL’ye gelmektedir.

4- İstanbul Üniversitesi E MBA Programı


   İstanbul Üniversitesi tarafından sunulan E MBA programına başvuru yapabilmek için herhangi bir üniversitenin lisans bölümünden mezun olmanız ve İngilizce yeterlilik koşulunu sağlamanız gerekmektedir. E MBA programının fiyatı ise İngilizce 14.400, Türkçe 12.600 TL olmak üzere toplamda 27 Bin TL’dir.

5- İzmir Ekonomi Üniversitesi E MBA Programı


   İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından sunulan E MBA programına başvuru yapabilmek için adayların herhangi bir üniversitenin lisans bölümünden mezun olmuş olması gerekiyor. Aynı zamanda ALES’ten minimum 60 puan, GMAT’dan minimum 475 puan ya da GRE’den minimum 650 puan alınması gerekiyor. E MBA programının ücreti, ise kredi başına 425 TL olarak hesaplanmaktadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi MBA programı 38 kredi iken, E MBA programı 36 kredidir.

 

MBA ile Diğer Konu Başlıklarımız :


MBA Nedir?

E MBA Nedir ?

MBA Fiyatları

E MBA Fiyatları

Yurtdışı MBA Ücretleri

Tezli ve Tezsiz MBA Programları

E MBA Nasıl Başvuru Yapılır ?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yorum Yap