Hem Tatil Hem Yılbaşı İçin Kıbrıs

Hem Tatil Hem Yılbaşı İçin Kıbrıs


Kıbrıs eşsiz tarihi yapısı, temiz plajları ve çeşitli eğlence seçenekleri ile yılbaşı tatili ve kış turizminin başkenti konumundadır. Kıbrıs otelleri her sezon verdikleri başarılı ve profesyonel hizmetlerle göz dolduruyor. Kış sezonunun açılması ve yılbaşı haftasının yaklaşması ile özenli bir çalışma içerisine giren yılbaşı otelleri, yerli ve yabancı tatilcilerin rezervasyonlarını almaya şimdiden başladı. Yılbaşı gecesi, sınırsız bir eğlence ve huzurlu bir ortam arayan tatilciler, Kıbrıs bölgesini yoğun olarak tercih etmektedir. Yaz sezonu boyunca ortalama 3 milyon turiste hizmet veren Akdeniz’in incisi Kıbrıs, kış sezonu boyunca ve yılbaşında da yaz sezonu kadar yoğunluk yaşamaktadır. Kıbrıs yılbaşı konusunda misafir ettiği tatilcilere, eşsiz bir gece ve sürpriz eğlenceler sunmaktadır.

Kıbrıs’ın Eşsiz Sokaklarında Tarihle İç İçe Olmak

Kıbrıs yılbaşı programları, bölgeye ulaşmak ve uygun fiyata tatil yapmak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Bölge tarihinde kısa bir gezintiye çıkmak ve şehrin kalabalığından kaçmak isteyen tatilciler için her bütçeye uygun seçenekler sunan programlarla bölgede tatil yapmak oldukça kolaylaşıyor. Tatil boyunca Kıbrıs’ın güzel sokaklarında ve sahillerinde gezintiye çıkan turistler, küçük dükkânlarda ülkelerinde bulunmayan birçok ürünü de uygun fiyatlara satın alabiliyor. Yılbaşı otelleri, yeni yıla Kıbrıs’ta girmek isteyen konuklarını özenle hazırlanmış odalar ve yılbaşı için süslenmiş özel salonlarla karşılamaktadır.

Her Bütçeye Uygun Otel Fırsatları Kıbrıs’ta

Kıbrıs yılbaşı sanatçılı oteller, her yıl yılbaşı için özel programlar hazırlamakta ve eşsiz sanatçı performanslarıyla konuklarına sabahın ilk ışıklarına dek eğlence vadetmektedir. Bu tesislerin başında gelenlerden olan Nuhun Gemisi,  yılbaşında yoğun bir ilgiyi sahip olup, tam kapasite çalışmaktadır. Tam doluluk oranıyla çalışan bir başka otel olan Kratos, açık ve kapalı havuz seçenekleri ve yılbaşı gecesine özel oyun ve gösterileri ile konuklarına unutulmaz bir gece yaşatmaktadır. Merit Park, casino kültürünü ve zevkini konuklarına yaşatan ve tüm gece farklı eğlence aktiviteleri ile konuklarının yeni yıla mutlu girmesini sağlayan otellerdendir. Girne’de yer alan Merit Crytal, tüm sezonu boyunca açık olup, hem balayı hem de yılbaşı için oteli tercih edecek misafirlerine özel hazırlıklar sunmaktadır. Aynı bölgede bulunan Kaya Artemis, denize sıfır konumu ile mükemmel doğa manzaralı odalarıyla tatilcileri memnun etmektedir. Gazi Mağusa’da bulunan Palm Beach, yılbaşı programları ve spa merkezi ile konuklarına eşsiz bir tatil sunarak öne çıkan seçenekler arasında yer alıyor.

Kaynak: https://www.tatildukkani.com/kibris-yilbasi-sanatcili-oteller

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yorum Yap