İlluminati Nedir?

1. Ne zaman kuruldu?

İlluminati Türkçe anlamı Aydınlanmışlar anlamına gelmektedir Latincesi İlluminatus kelimesinden türetilmiştir. Rönesans zamanından Alman hukuk profesörü Adam Weishaupt tarafından Münih’te 1776 yılında kurulmuştur. İlk başlarda bu grup gizli olmaması nedeniyle Baveryan hükümeti tarafından dağıtılmıştır ve tüm belgeleri deşifre edilip halka yayılmıştır. Bu olaydan sonra illuminati gizli olma kararı almıştır ve internette sadece bu okuduklarınızın bir benzerini bulacaksınız.

2. Kaç üyesi var?

İlluminati örgütünde üçgenin iç açıları kadar yani 180 kişi olduğu söylenmektedir

3- Hangi işaretleri kullanırlar?

İlluminatinin en büyük sembolü göz işaretidir bu işaret eski mısır tanrısı Ra dan gelmektedir. Tek göz Ra’nın gözü olarak kabul edilir. Tek göz her şeyi gören göz anlamına gelmektedir.

Bitmemiş piramitte en çok kullanılan işaretlerdir ancak tek başına kullanılmaz genel olarak üzerinde duran tek göz ve arkasında duran güneş ile beraber kullanılır.

 

4- En temek amacı nedir?

İlluminatinin en temel amacı tek dünya düzeni kurmaktır yani tek devlet tek dil ve ten din altında toplamaktır.

5-İnsanları nasıl yönetiyorlar?

Backmasking Yöntemi

Backmasking yöntemi bizim duymadığımız fakat beynin duyduğu ses frekansları ile beyni yönetme yöntemidir. Bu yöntemle müziklere arka tonda bizim duymadığımız ses frekansları yüklerler ve beynime yaptırmak istedikleri şeyleri fısıldarlar.

Kare Yöntemi

İnsan gözü saniyede 24 kare görmektedir ancak beynimiz 25. Kereyi de görmektedir fakat biz bunun farkında değiliz. Reklamlarda filmlerde bize hep 25. Kareyi gösterirler biz algılamasak bile beynimiz algılar. Örneğin 1950 yılında bu tekniği bulan bilim adamı James Vicary bir TV programında 25. Kareye kola ve mısır yazıları eklemiştir ve bu filmden sonra  kola satışları %18 mısır satışları %57 artmıştır.

Subliminal Mesaj:

Bu yöntemi zaten illaki duymuşsunuzdur bizim algılayamadığımız ancak beynimizin algıladığı semboller ve yazılardır.

6- Hangi ünlüler bu örgüte üye?

En başta zaten sizin de anlayacağınız gibi Lady Gaga gelmektedir. Bütün müziklerinde konserlerinde bu örgüt ile oldukça sembol kullanılmaktadır.

Beyonce, Rihanna , Hayley Williams ,Ke$ha, Katy Perry, Paris Hilton, Maroon 5, Shakira gibi ünlülerde bu grupta olduğu söylenilmektedir. Türkiye’de de oldukça ünlü ve iş adamının olduğu açıkça belli oluyor ama onları buraya yazarsak sonumuzu tahmin edebiliyorsunuz.

7- İlluminati Kartları ve Önemi Nedir?

Bu kartlar 1995 yılında bir oyun şirketi tarafından çıkarılmıştır. Kartlarda gösterilen olayların çoğu yaşanmıştır. Melsela ikiz kulelerin yıkılması burada gösteriliyor. Japonya depremi gibi bolca olayları burada gösteriyor eğer kartları merak ediyorsanız internette bolca Türkçeye çevrilmiş hali var.

8- İlluminati Nerede?

İlluminatinin nerede olduğunu bizi bilmemiz mümkün değil zaten bilsek yaşamayız illaki telefonda internette orayı yazarız bizi hemen bulurlar. Ama internette en çok amerikadaki 51.ci bölgede olduğu söyleniyor ama bunlar bizim orada ihtimal vermediğimiz her yerde olabilir.

9- Nasıl İlluminati olunur?

İlliminati olmayı siz seçmesiniz onlar seçer ve sizin kabul etmeme şansınız yoktur. Ünlüleri genellikle seçerler kabul etmeyen ünlülerde öldürülmüştür zaten.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1 Yorum

Yorum Yap