İnstagram Hesap Silme ve İnstagram Dondurma

İnstagram Hesap Silme ve İnstagram Dondurma

İnstagram hesabınızdan sıkıldıysanız ve İnstagram Hesap Silme ya da instagram hesap dondurma işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Öncelikle hesap kapatma işlemi mi yoksa instagram hesap silme işlemi mi yapmak istiyorsunuz ona karar vermelisiniz ardından hesap kapatma ya da hesap silme linkine tıklayarak instagrama ara vermiş olursunuz.

İnstagram Hesap Dondurma

 

1- İnstagram dondurma işlemine başlamadan önce hesabınızı tarayıcıdan giriş yapınız ya da instagram hesabı dondurma linkine tıklayınız ardından  giriş yapınız. Bu link ile instagram hesabınızı geçiçi olarak dondurmuş, kapatmış olursunuz.

instagram hesap dondurma linki
https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

 

2-

Bu ekrana tarayıcınızdan instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra profili düzenle kısmında en altta bulunan Hesabımı geçici olarak kapat linkine tıklayarakta ulaşabilirsiniz.

 

 

3- Hesabımı geçici olarak kapat linkine tıkladıktan sonra instagram hesabını dondurma işlemi için karşımıza instagram hesap dondurma işlemini neden yaptığımızı soracaktır ve istediğinizi seçip ardından şifrenizi girdiğinizde instagram hesabınız geçiçi olarak kapatılmış olacaktır.

 

 

 

İnstagram Hesap Silme

İnstagram hesap silme işlemine başlamadan önce insragram hesabı silme işlemini iyi düşünmelisiniz çünkü instagram silme işleminin geri alma söz konusu değildir tüm resimleriniz takipçileriniz vs silinecektir onun için instagram hesabınızı kapatmak için iyi düşünmelisiniz.

1- İnstagram kalıcı hesap silme için ilk olarak instagram hesap silme linkine tıklamalısınız. https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

2- İnstagram silme işlemini neden yaptığınızı seçiyorsunuz.

3- İnstagramı neden sildiğinizi seçtikten sonra şifrenizi giriyorsunuz.

4- Hesabımı kalıcı olarak sil butonunu tıkladıktan sonra instagram hesabınız silinmiş olacaktır.

 

İnstagram Hesap Kapatma

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

2 Comments

Yorum Yap