Modül Led Kullanımı ve Çeşitleri

Modül Led Kullanımı ve Çeşitleri


Villalarda, apartmanlarda, araba süsleme işlerinde, tiyatrolar için etkili dekor çalışmalarında ve kamplarda, Modül Led ürünleri tercih edilmektedir. Alüminyum PCB uygulaması ile, ısınmaya karşı modül led ürünlerini, koruyabilirsiniz. Aydınlatma bakımından dar açılı mekanlarda, en ideal aydınlatmayı, Modül Led ürünleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Enerji tasarrufu özelliği ile benzer ürünlere göre, elektrik parasını çok daha az ödersiniz. Termal band özelliği ile daha kullanışlı olan bu üründe renk tonu farklılıkları bulunmamaktadır. 3 çipli modül led ürünlerinde, lens özelliği bulunmaktadır. Bu lens özelliği, derinliği fazla olan harf çalışmalarında, yeterli ışığı yansıtabilmektedir.
3 adet mercekli led ürünlerden meydana gelen ürünümüz, neme karşı izolasyon özelliklerine sahiptir. Lens özelliği nedeniyle, ışığı olduğundan daha fazla yaymaktadır. Dekor çalışmalarında en çok tercih edilen ürünler içerisindedir. Mercekli Modül Led ürünler, yirmili bağlanmaktadır. Her yirmi adet 3 çipli modül led için bir adaptör kullanılmaktadır. Her yirmi modül led için adaptör kullanılmadığı zaman, ışık gücü zayıflamaktadır. Tabela çalışmalarında, 3 çipli modül led ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Kutulu harf çalışmalarında kullanılmaktadır. Harflerin arkasında ve önünde kullanılabilen bu ürünlerle, hayalinizdeki dekor çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Yanlış bağlama durumlarında, her hangi bir arıza meydana getirmez. Akım düzenleyici ile kullanılan bu ürünler, elektrik kesintilerine karşı özel korumalıdır. Ani voltaj yükselmelerinde, akım düzenleyiciler, modül led ürünlerini korumaktadır.
12 v akü ile çalıştığı için, aracınızla gittiğiniz her yerde, etkili aydınlanmayı meydana getirmektedir. Aracınızı çalıştırdığınız zaman akü şarj olmaya başlar. Böylece istediğininiz kadar modül led ile aydınlanabilirsiniz. Kapalı kasa araçlarda, kasanın aydınlanması için kullanılabilir. Samsung Modül Led ürünleri, kargo seçenekleriyle adresinize gönderilmektedir. Renk seçenekleri vardır. Sarı, turkuaz, yeşil, beyaz, pembe, mavi ve kırmızı renk özellikleriyle tercih edilen modül led ürünleri, renkli tabela üretiminde tercih edilmektedir. Animasyon desteği ile etkili görseller oluşturulabilir. Sahne dekorları ve büyük şirketlerin girişi için yapılan dekor çalışmaları, modül led ile desteklenmektedir. Özel ve sıra dışı dekor çalışmalarında, 3 çipli modül led ürünleri tercih edilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yorum Yap