Reçeteli ilaçlar – Bunun için ne kadar ekstra almalıyız?

“Sorumlu” makamların uyarıları görmezden gelme ve hiçbir şey yapma ve hiçbir şey yapmama tutkusu, intiharlar, uyuşturucu bağımlılığı ve şiddet ile birlikte birinci sınıf çocuklara verilen çok fazla düzgün belgelenmiş hasarla sonuçlandı. çeşitli insan hakları örgütleri ve vatandaşların bekçileri, özellikle Ritalin ikame için sık sık reçete edildiğinden ve şimdi piyasada çok fazla itibarsızlaştırıldığından, jwh-210 ve Ritalin ilacını çocuklara vermenin tehlikeleri konusunda halkı uyarmak için onlarca yıldır çalışıyorlar. şüpheli olmayan halkta ilacı avuç içine almak için psiko-farmasötik girişimin bir parçası haline geldi.

Fakat şimdi Ritalin ve psikiyatri yoluyla lanse edilen farklı DEHB ilaçları hakkında yükselen gerçeklik, kesinlikle herkesin hayal ettiğinden daha da korkunç hale geliyor; ülke çapında entelektüel sağlık Enstitüsü’nün (NIMH) araştırması, Ritalin gibi kapsüllerin çocuklarda ani ölümle ilişkili olduğunu buldu. araştırmalar, psikiyatristler, doktorlar, anne ve baba aracılığıyla zihinsel zindelik ilaçlarını uygulayan gençler için yüzde 500’lük bir çarpma tehdidinin bulunduğunu göstermektedir. Ritalin ayrıca bir dizi çocuğun yüzünde, boynunda ve başında sonsuz bir tik oluşmasından sorumludur ve aslında yanlış tedavi edilmesi gereken millerden çok daha ciddi nörolojik hasara neden olur.
 Yıllardır birçok uzman, bilim adamı ve fitness uygulayıcısı tarafından tanındı – ve çocukların yaklaşık kaderini çok az önemseyen hükümet tarafından utanç verici bir şekilde göz ardı edildi – bu tür psikiyatrik kapsüllerin riskli olduğu ve farklı konular arasında çocukların sinirsel özelliğine zarar verdiği beyinler, kurbanların içinde bilgi işlemek ve yeni konuları tanımak için çok daha zor bir zaman geçirir. Bu tür kapsüller, gelişmekte olan endişeli yapılarını kırarlar ve normal insanlar gibi işlevlerini kalıcı olarak sakatlayabilirler.

Yıllar boyunca yapılan araştırmalar, Ritalin gibi ilaçların çocukları sakin bir şekilde sakinleştirdiğini ortaya çıkardı, ancak daha sonra evcil hayvanları ve hayvancılığı tonlarca eşit sakinleştirici etkileriyle sakinleştiriyoruz ve eğer bir toplum olarak evcil hayvanlarımız gibi gençlerle başa çıkmanın çok iyi olduğunu düşünürsek neredeyse bir toplum vardır. Benim açımdan, şu anda piyasada iyi olmadığını varsaydım, ancak ne yazık ki bazı zengin ajanslar, bol miktarda psikiyatri mesleği, bazı tıp doktorları ve hükümetlerimiz açıkça görüyorlar ve bunlar, tanıdıklarımız karşısında güzel şeyler yapıyorlardı. birçok ruhsat uyuşturucu-çocuk kazık içinde kendi yollarını.

Ritalin, katliama rağmen, davranışsal problemleri olan çocuklar için reçete edilen temel haplardan biri olmaya devam ediyor. ancak ilacı üreten ve reçete eden ve şüphesiz ebeveynleri çocuklarına besleme fikri konusunda teşvik eden bireyler, onları alan çocuğa ne yapabileceklerini bilirler. Anlıyorlar! ama hayatın tamamen mahvolmuş olabileceği tüm teknik bilginin içinde güzellikler gibi yemelerine rağmen geçer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *